Dla nas, ludzi żyjących i wychowanych w XXI wieku, koszulki z nadrukiem nie są niczym nowym i odkrywczym. Nie zmienia to faktu, że są z nami po dziś dzień i nie zapowiada się na to, aby w najbliższej przyszłości świat miał się z nimi pożegnać. Dlaczego? No cóż, nam osobiście wydaje się, że koszulki z nadrukiem to jeden z najlepszych wynalazków ludzkości… To zasługa idealnego połączenia w postaci naszej ulubionej odzieży i wzoru – właśnie nadruku – jaki na niej widnieje. Kluczowy tutaj jest materiał świetnej jakości oraz umiejętnie dobrana technika druku naszego wzoru. I tutaj świetnie od lat sprawdza się nowoczesna metoda, w postaci sitodruku redukcyjnego, inaczej wywabowego.

Co to jest sitodruk wywab?

Jak wspomnieliśmy, to technika sitodruku bezpośredniego przy użyciu farb wywabowych, co też jest samo w sobie zaletą. Dlaczego? Ponieważ nadruki z farb wywabowych są niesamowicie gładkie i super przyjemne w dotyku. Dla każdego. Wyjątkowość sitodruku wywab tkwi w fakcie, iż farba nie jest „drukowana” w tkaninę koszulki. Jest wręcz odwrotnie – pigment (kolor) z tkaniny jest usuwany, czyli inaczej wywabiany. I właśnie taka jest alchemia koszulek z nadrukiem wywab.

Dlaczego warto mieć w szafie koszulki z nadrukiem wywab?

Same zalety. Jak wspomniano, koszulki z wzorami sporządzonymi tą metodą są niezwykle przyjemne w dotyku. Nie ma wrażenia struktury farby i chropowatości , a i kolory prezentują się niezwykle kontrastowo i jaskrawo, zwłaszcza w przypadku ciemnych koszulek – właśnie materiały w ciemnych kolorach doskonale nadają się pod „wywab”. Z racji tego, że sitodruk wywab nie polega na nanoszeniu farby lecz na jej wywabianiu, nie ma problemu z prasowaniem takiej odzieży. Wiele osób niezwykle ceni fakt, iż metoda sitodruku wywabialnego idealnie komponuje się z bawełną – dotyczy to zarówno koneserów mody, jak i praktyków stawiających na codzienny komfort.

Koszulki z nadrukiem wywab. Od Ciebie dla wszystkich

Tylko i wyłącznie Ty decydujesz, co „wywabimy” na zamówionym przez Ciebie produkcie, ale niekoniecznie tylko Ty będziesz dumnie prezentował przyszykowaną przez nas odzież. Koszulki z nadrukiem wywab to świetne uzupełnienie kolekcji każdego klubu, zespołu, a nawet zgranej paczki znajomych. Ta metoda „nanoszenia” wzoru jest szalenie popularna w świecie muzycznym, zwłaszcza jeżeli chodzi o ciężkie brzmienia. To właśnie tę metodę druku zastosowano na hitowych koszulkach żywej legendy, Metalliki – czarna tkanina z wywabionym na piersi rozpoznawalnym logo zespołu. Masz zespół? Nie widzimy problemów, abyś też sprawił sobie i kompanom koszulki z nadrukiem wywab. Warto.
Bo mamy najlepsze materiały, optymalne ceny, błyskawicznie realizujemy zlecenia i kompleksowo dbamy o Klienta – czyli Ciebie, ponieważ nieśmiało zakładamy, że gdy raz skorzystasz z naszych usług, wrócisz do nas. Brzmi odważnie? Przekonaj się!