Kominy z polaru?

Idealna propozycja dla wszystkich ciepłolubnych, a do tego aktywnych osób. Zwłaszcza tych, które niekoniecznie preferują noszenie szalików. Mowa o kominach polarowych, a te coraz częściej pojawiają się na szyjach w okresie jesienno-zimowym. A pojawiają się na nich nie bez powodu – są wygodne, praktyczne, wdzięczne w konserwacji i przede wszystkim zapewniają skuteczną ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Kominy stały się tak popularne, że na pewno jakiś już w szafie lub szufladzie macie. Nie? Żaden problem! Dzięki Fabris.pl możesz zamówić własne zimowe kominy. Z własnym logo.

Czym jest komin polarowy?

Komin polarowy to rodzaj garderoby noszonej na szyi, opracowany pierwotnie w celu ochrony przed chłodem i wiatrem. To nic innego jak rodzaj tkaniny w formie tuby, wykonanej najczęściej z polaru, wełny lub innych syntetycznych materiałów. Kominy są nakładane na szyję przez głowę, a jak pokazała pandemia koronawirusa, nie tylko na szyję, bo kominy sprawdziły się również jako nieoficjalny element odzieży ochronnej dla personelu niemedycznego. Komin, jak wysoki kołnierz, można go naciągnąć na nos i/lub twarz, aby chronić ją przed warunkami atmosferycznymi lub zanieczyszczeniami i piaskiem. Uniwersalność kominów polarowych jest ich największym atutem.

Jakkolwiek klasyczne, współczesne kominy pojawiły się w naszym kraju stosunkowo nie tak dawno temu, to podobny rodzaj odzieży jest w Polsce doskonale znany, zwłaszcza w wojsku. Chodzi o szalokominiarki, które swoją formą przypominają właśnie kominy. Podobnie jak one, chronią przed warunkami atmosferycznymi i były zazwyczaj wykonywane z wełny. Co ważne, szalokominiarki są wykorzystywane do dzisiaj, właśnie z racji uniwersalności, bo można je nosić nie tylko zamiast szalika, ale również w formie kominiarki, zimowej czapki, miękkiego wyścielenia pod hełm, a nawet golfu. I właśnie w tej ostatniej roli przypominają bardzo współczesne kominy polarowe.

Do czego przyda się komin polarowy?

Jesień i zima to nie jedyna okazja, aby sprawić sobie komin polarowy. Z racji swojej poręczności i „lekkości” wykonania, kominy chętnie zabierają ze sobą na trening przeróżni sportowcy, poczynając od fanów biegania, aż po przedstawicieli sportów zespołowych. Co ważne, kominy już dawno wyszły z klasycznego świata odzieży i weszły do popkultury – to chętnie wykorzystywany marketingowo gadżet. Świetnie zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy możliwość sprawienia sobie całkowicie własnego komina polarowego z własnym haftem.

Być może jesteś zagorzałym kibicem i masz swoją ulubioną drużynę lub sport? Komin będzie fajnym akcesorium z nim związanym, które na pewno przyda się jesienią i zimą lub w wietrzne/deszczowe dni. Zwłaszcza jeżeli postawisz na tematyczny haft, który wyróżni twój komin od rzeszy innych. Kołnierz polarowy znakowany haftem może być również szalenie przydatnym gadżetem podczas zorganizowanych wypraw w teren: w góry, do lasu itd. Jeżeli masz grupę znajomych, z którą regularnie podejmujecie taki rodzaj aktywności, kominy polarowe z logo grupy ułatwią identyfikację, gdy np. zbieracie się w pośpiechu przed nadchodzącą burzą. Kominy polarowe mogą być również bardzo udanym gadżetem reklamowym. Dość powiedzieć, że oprócz firm, własne personalizowane kominy polarowe z logo zamawiają również samorządy.

Dlaczego komin polarowy u nas?

Jako producent odzieży i związanych z nią akcesoriów mamy bogate doświadczenie na tym polu. Korzystamy z materiałów wysokiej jakości, a przy tworzeniu odzieży – w tym przypadku komina polarowego z logo –  z tak solidnej formy znakowania jak ponadczasowy haft. Ponadto wiele realizacji wykonanych dla instytucji, firm i zorganizowanych grup Klientów dały sprawność produkcji. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś dołączył do grupy zadowolonych użytkowników kominów polarowy z haftowanym logo.

Tags: