Bluza z haftem

Bluzy nośnikiem idei

Prowadzenie firmy we współczesnym, pędzącym i nastawionym na „tu i teraz” świecie, może stanowić spore wyzwanie. Na szczęście ten sam XXI-wieczny świat, daje wszystkim przedsiębiorczym osobom mnóstwo narzędzi i okazji do zwiększenia szans na powodzenie własnego biznesu. Bardzo ważnym aspektem funkcjonowania każdej szanującej się firmy. jest odpowiednia reklama.

Bluzy z logo firmy sposobem na Klienta?

Jak najbardziej. Podczas gdy każda firma zawsze w jakimś stopniu stawia na media społecznościowe i obecność w przestrzeni internetowej, to – powiedzmy sobie szczerze – tak robi każdy. Jedni lepiej, drudzy gorzej, co nie zmienia faktu, że Twoja typowa reklama na fejsika może utonąć w zalewie konkurencji. I tutaj na białym koniu wjeżdżamy my i oferujemy Tobie możliwość sprawienia sobie naprawdę kapitalnej i niezwykle skutecznej reklamy – bluzy z logo!

To świetna, nieco niedoceniana i zapomniana forma reklamy. Czy działa? A pamiętasz, jak – cytując poetę – „dziecięciem będąc” marzyłeś/aś o bluzie z Rambo albo Anią z Zielonego Wzgórza? A potem, jak już dorastaliście, przecież wielu z Was sięgało po bluzy ulubionych zespołów muzycznych lub sportowych. Chcieliście je mieć. A teraz my sprawimy, że Twoi Klienci „zachcą” twoich usług/produktów. Bluza z logo Twojej firmy to złamanie konwenansów świata reklamy, taki swoisty „old school’eowy” sposób na dotarcie do „żywego”, masowego Klienta.

Jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie bluzy z dowolnie zaprojektowanym nadrukiem. I co najważniejsze, to tylko Ty i wyłącznie Ty decydujesz, co i gdzie znajdzie się na zaprojektowanej przez Ciebie bluzie. No chyba, że swój pomysł skonsultujesz z pracownikami, co warto zrobić. Dlaczego?

Bo pracownik w bluzie z firmowym nadrukiem to także reklama!

Dokładnie tak. Wyobraź sobie tylko, że Twoi pracownicy w czasie prywatnym noszą Wasze/Twoje bluzy z nadrukiem. I nie dlatego, że muszą, tylko bo lubią – przecież to także „ich” projekt! Taka forma reklamy naprawdę jest skuteczna i odwołuje się do czystej psychologii – ludzie zakładają, że w pracy jesteśmy służbistami, a po pracy robimy – i w tym wypadku „nosimy”, to co chcemy, bo lubimy. Ot cała filozofia. I tu mała podpowiedź – zastanawiałeś się nad indywidualnymi bluzami dla poszczególnych pracowników? No to pomyśl, bo może to być świetny sposób na zintegrowanie grupy i podniesienie jej prestiżu.

Bluzy z nadrukiem dla firm. To działa!

Tyle, że ta prosta filozofia przekłada się na wymierne korzyści reklamowe. Nie wierzysz? Sprawdź nasze bluzy i swój pomysł! Logo, nazwa, hasło – nadrukujemy dla Ciebie wszystko, co tylko sobie wymarzysz. I co równie ważne – nasze produkty są wykonywane z materiałów najwyższej jakości i zawsze docierają na czas. A wraz z paczką przesyłamy serdeczne pozdrowienia i dobrą karmę, która na pewno nie zaszkodzi w rozwoju Twojej firmy.

Tags: