Od bukłaków do bidonów

Osoby aktywne sportowo robią z nich doskonały użytek, a one same są nieodłącznym – chociaż drugoplanowym – atrybutem wielu dyscyplin sportowych. O czym mowa? O bidonach. Ale nie o takich „zwykłych”, lecz wyjątkowych, bo idealnie dopasowanych pod Wasze gusta i oczekiwania. Na czym polega zatem wyjątkowość takich bidonów? Otóż są to bidony z Twoim własnym logo!

Tak naprawdę bidony były z nami od zawsze

Za archetyp bidonu można śmiało uznać skórzane bukłaki i – później – manierki różnego typu. Potrzeba takiego wynalazku była prosta – dostęp do źródła nawodnienia – głównie wody, ale oczywiście również innych płynów. Pierwsze takie „bidony” ratowały życie gońcom oraz podróżnikom. Teraz, po tysiącach latach istnienia gatunku ludzkiego, funkcja bidonu została wyspecjalizowana do fachowego nawodnienia sportowców przeróżnych dyscyplin – amatorów jak i zawodowców. Jeżeli więc zajmujesz się sportem nawet hobbystycznie, doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że bidon jest niezwykle przydatny. A bidon z własnym logo będzie na dodatek wyjątkowy!

Dlaczego akurat bidon z własnym logo?

Ktoś powie: „bidon jak bidon”, ale to nie do końca prawda, bo w poważnym sporcie każdy zawodnik często dysponuje własnym, podpisanym bidonem. Niektórzy piłkarze, zwłaszcza z topu, dysponują bidonami z własnymi symbolami lub logo (np. CR 7, bidony Neymara itd.) To oczywiście element marketingowy, ale i praktyczna wskazówka dla takiego piłkarza, z którego bidonu zaczerpnąć łyka izotonika przed drugą połową dogrywki ważnego spotkania.

Bidon z własnym logo dodaje prestiżu

Ta sama zasada dotyczy amatorów w trakcie zaciętego meczu na orliku. Bo wiemy, że niezależnie od poziomu rozgrywek, każdy tak samo odczuwa boiskowe emocje! I każdy tak samo potrzebuje odpowiedniej dawki nawodnienia. Dlaczego nie z bidonu z własnym logo? U nas możesz dobrać idealny pod Twoje gusta, począwszy od wymarzonego przez siebie koloru, aż po pasujący Tobie wzór lub logo. Taki bidon może być idealnym uzupełnieniem sportowego kompletu, który wyróżni Cię z rzeszy adeptów danej dyscypliny. Tym bardziej, że jesteśmy w stanie przyszykować odzież pod Twoje gusta, od stóp do głów i to dosłownie.

Bidony z własnym logo – uniwersalne i praktyczne

Bidony są wykonane z całkowicie bezpiecznych i przyjaznych środowisku komponentów i z tej racji sprawdzą się świetnie dosłownie wszędzie. Możesz je zabrać na wycieczkę, do pracy, na wypad wieczorny do lasu czy na niedzielny wypad na działeczkę. Solidność wykonania oraz odpowiednia pojemność Twojego bidonu z własnym logo bardzo szybko upewni Cię, że dbamy o naszych Klientów jak należy. Oferujemy im tylko produkty najwyższej jakości, co w połączeniu z Twoją wyobraźnią, sprawia, że są naprawdę wyjątkowe.

Tags: