Koszulki sportowe

O zaletach wynikających z regularnego uprawiania sportu wie każdy z nas. W teorii. Bo praktyka życiowa pokazuje, że już nie każdy przechodzi od know-how do praktyki, czyli podjęcia aktywności sportowej. Pomijając ograniczenia wynikające ze zwykłego lenistwa i wykluczając schorzenia, które uniemożliwiają regularny ruch, czasami problemem stopującym nas przed przysłowiowym nałożeniem adidasów i koszulki sportowej jest… właśnie brak koszulki! I nie mówimy tutaj o klasycznych, białych koszulkach na WF w podstawówce, ale o konkretnych, spersonalizowanych totalnie pod Twoją organizację koszulkach ze sportowego poliestru – idealnych do biegania i gier zespołowych.

Dresy ze wschodu. A koszulki? Chyba też.

Jak kiedyś śpiewał „Big Cyc”: „dresy, dresy, przybyły ze wschodu, nie z Ameryki, ani nie z zachodu”. A jak wygląda sprawa z koszulkami? Koszulki sportowe są stare jak świat, a dokładnie sport. Co prawda nie widzieliśmy ich np. na antycznych olimpiadach, ale jeszcze wcześniej ich pierwowzór funkcjonował w Sumerze i Babilonii, a potem Egipcie i przypominał tunikę. O właściwej „koszulce” możemy mówić, gdy mamy do czynienia z garderobą, którą zakłada się przez głowę i kończącą się w okolicach bioder lub pasa, z zazwyczaj krótkimi rękawami lub bez (podkoszulek), do tego opinającą lub przylegającą do klatki piersiowej.

Każdy z nas ma w szafie co najmniej kilka rodzajów koszulek. Ale przypatrz się dokładnie – ile masz koszulek sportowych? No właśnie! Może zatem czas sprawić sobie takie i odświeżyć tę część garderoby? Zwłaszcza że u nas możesz dosłownie wymyśleć od podstaw swoje własne, autorskie koszulki sportowe.

Sport = poliester

Produkujemy koszulki typu „fullprint”, czyli drukowane od postaw, wykonane oczywiście z poliestru. To jeden z najlepszych materiałów na odzież dla wszystkich aktywnych. Dlaczego? Otóż poliester nie łapie wody i jest odporny na plamy, do tego jego sprężystość gwarantuje odporność na wgniecenia i rozciągnięcia, a i wiatr ma utrudnione zadanie w pokonaniu poliestru, który zresztą szybko wyschnie np. po zacinającym deszczu. To właśnie dlatego ten rodzaj tkaniny jest kochany przez świat sportu, od tego zespołowego – jak np. piłka nożna czy siatkówka – aż po indywidualnych jego przedstawicieli. Twoje koszulki sportowa fullprint ze sportowego poliestru sprawdzą się tutaj doskonale.

To świetne rozwiązanie dla maratończyków jak i sprinterów. A może bierzesz udział w biegach terenowych, albo w zawodach przypominających w formule dobrze znanego Ironmana? Własna, autorska koszulka sportowa idealnie wyróżni Cię wśród konkurencji. Podobnie jak i Twój zespół i to niezależnie od tego, czy bawisz się „gałą” na niedzielnym Orliku, czy też toczysz zacięte boje w amatorskiej lidze sportowej. Bardzo chętnie autorskie koszulki ze sportowego poliestru zamawiają np. szkółki piłkarskie, które ubierają swoich podopiecznych w całe trykoty z widocznym herbem/logo i odpowiednimi barwami.

I właśnie tym zajmujemy się my, o czym możesz przekonać się korzystając z naszych usług. Jako sprawdzony producent koszulek i zaufany partner firm i drużyn sportowych zapewniamy doświadczenie zarówno w druku jak i szyciu.