Koszulki polo

Pasują niemal do wszystkiego i każdy wygląda w nich dobrze. Do tego mają ciekawą historię i są bardzo popularne na całym świecie. O czym mowa? O koszulkach polo, które łączą elegancję i sportowy styl. Ponieważ jesteśmy producentem polówek, u nas możesz je skroić dosłownie pod siebie – są szyte na zamówienie i dopasowane do indywidualnych zapotrzebowań naszych Klientów.

Czym są koszulki polo

Koszulki polo to rodzaj koszulek z kołnierzykiem, które posiadają charakterystyczne wycięcie w dekolcie oraz dwa lub trzy guziki. Czasami również kieszonkę na piersi. Koszulki polo mają obecnie zazwyczaj krótki rękaw, ale kiedyś równie popularne były warianty z pełnym, długim rękawem. Są produkowane zarówno z materiałów syntetycznych, jak i włókien naturalnych, co potęguje ich uniwersalność. Urok polówek tkwi również w czymś innym – w ich ciekawej historii.

Polo – z Indii na cały świat

Czy wiedzieliście, że popularne na całym świecie koszulki polo mają mocny hinduski rodowód? Polówki pojawiły się „przy okazji” rozgrywek w polo, które prowadzono w Indach. Zawodnicy w koszulkach polo rywalizowali już w 1859 roku, a następnie stały się one popularne w Wielkiej Brytanii, w latach dwudziestych XX wieku.

Trafiły do świata sportu, w tym tenisa, gdzie sprawdziły się w roli wygodnej odzieży sportowej, a jednocześnie wyróżniały się swoją elegancję. Potem koszulkami polo zainteresował się już cały świat. Polówki znajdują się w kolekcjach zarówno producentów odzieży casualowej, jak i rozpoznawalnych marek odzieżowych.

Koszulki polo to uniwersalny atrybut odzieżowy

Ten rodzaj odzieży nie bez powodu cieszy się taką popularnością. To zasługa przywoływanej już „uniwersalności” – koszulka polo to symbol elegancji oraz dobrego gustu, doceniają je zarówno panowie w garniturach, jak i sportowcy. Nie ma chyba mężczyzny, który w szafie nie posiadałby przynajmniej jednej koszulki polo.

Podobnie jak np. okulary przeciwsłoneczne, koszulki polo w pełni zasłużyły sobie na miano atrybutu mody. To właśnie tam trafiły wprost ze sportowych boisk i sprawdziły się wyśmienicie. Również świat popkultury docenił ich wyjątkowość. Nasze są wyjątkowe jeszcze z innego, bardzo ważnego względu.

Koszulki polo szyte na zamówienie

Szyjemy koszulki polo na zamówienie, możesz skroić je idealnie pod własne gusta. Jesteśmy w stanie wyprodukować wszystko. Nadruki, grafiki, emblematy – przyszykujemy taką koszulkę polo, jaką tylko sobie wymyślisz! Nie wierzysz? Czas się przekonać! Wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a niebawem będziesz cieszył się wymarzonymi koszulkami polo.