Po co haft na szaliku?

Szalik to bez wątpienia najczęściej noszona „szyjna” część garderoby. Głównym celem szalików – a te są współcześnie wykonywane z przeróżnego rodzaju materiałów – jest zapewnienie ciepła tym, którzy je noszą. Cytując klasyka, to „oczywista oczywistość”. Jednak współcześnie rola szalika jest znacznie większa. Te bardzo proste w konstrukcji kawałki materiału, nieraz finezyjnie wzorowane, mogą być noszone nie tylko z powodów praktycznych, ale również religijnych, modowych czy też jako niezbędny atrybut każdego kibica piłkarskiego, z klubowymi na czele.

Szaliki są wykonywane z różnych materiałów, by wspomnieć wełnę, len, bawełnę, jedwab czy akryl. Ten ostatni surowiec jest stosowany przez nas w produkcji szali. Z racji swojej uniwersalności i masowości w użytkowaniu, zwłaszcza chłodnymi porami, szalik stał się nieodłącznym elementem jesiennej oraz zimowej garderoby. Być może czas ją odświeżyć i zadbać właśnie o szalik? A może o taki z haftem, a jeszcze lepiej – z haftem Twojej organizacji!=?

Dlaczego akurat szalik z haftem?

A dlaczego nie? Na pewno jakieś szaliki lub chociaż jedną sztukę w szafie masz. Mało tego, na pewno przynajmniej raz jesienią lub zimą pożałowałeś, że akurat nie miałeś/aś szalika na szyi. Poza tym – powiedzmy to sobie szczerze! – większość szalików dostępnych komercyjnie to nieporozumienie. Albo zbyt kolorowe i fikuśne, albo jednolite i zbyt stonowane kolorystycznie. I tu na twojej szyi zwinnie i cieplutko owijamy się my, oferując możliwość produkcji autorskich szalików z haftem. Dowolny kolor – jednolity lub w miksie, a do tego wspomniana możliwość własnego haftu, którym zaskoczycie znajomych.

Jeżeli jesteś kibicem to powiemy krótko: „wiecie co z nim zrobić” – oczywiście mówimy o szaliku. Dajcie po prostu znać, co haftujemy! Być może kolejną kolejkę (ligową oczywiście) będziecie świętować już w Waszych nowiusieńkich szalikach z haftem.

A może tak się składa, że po ligowych harcach wracasz grzecznie i pokornie do domu, by następnego dnia pojawić się w firmie. I tutaj znowu wkracza szalik, bo okazuje się, że może on być idealnym gadżetem dla przedsiębiorstwa, którym z pewnością – o ile postawisz na fajny haft.

Szalik z haftem przyda się również jako gadżet, którym można zaskoczyć uczestników organizowanej przez siebie konferencji lub gości na panelu wystawienniczym. W zależności od działalności jaką prowadzisz lub stanowiska jakie piastujesz, szalik z odpowiednio dobranym kolorystycznie i tematycznie haftem, na pewno ociepli – dosłownie i w przenośni – jej wizerunek.

Tags: